O společnosti

SETJA s.r.o. - Vejprty

KDE NÁS NAJDETE?

Sídlo i veškeré výrobní prostory máme v severočeských Vejprtech v Krušných horách. Náš areál se rozkládá na 10.250 m2, z čehož 6.000 m2 zabírá provozní plocha. S postupným navyšováním produkce je spojeno i rozšiřování prostor, v nichž působíme. Nově jsme tak nyní zrekonstruovali další dva objekty s celkovou provozní plochou 1.000 m2. …ale současně ctíme minulost! Všechny firemní objekty jsme doposud rekonstruovali s důrazem na zachování původního rázu budov.

JAK JSME SE VYVÍJELI?

Původní zaměření na konstrukce nábytkových systémů (židle, křesla, postele nebo školní nábytek) jsme postupně rozšířili o: konstrukce sedacích systémů dopravních prostředků (drážních i silničních), prvky automobilových sedacích systémů, konstrukce zemědělských strojů (kombajny, sekačky), polotovary pro hydraulické a pneumatické rozvody automobilového průmyslu nebo konstrukce strojů a ručního nářadí.

JAK RUČÍME ZA KVALITU?

Máme stabilní tým přibližně 50 zaměstnanců. V roce 2002 jsme zavedli systém managementu kvality dle ISO 9001, který jsme v roce 2010 rozšířili o systém zabezpečení kvality při svařování dle ISO 3834-2 a systém environmentálního managementu dle ISO 14001. Všechny oblasti naší výroby jsou pravidelně prověřovány nejen ze strany certifikačního orgánu, ale také týmem interních auditorů. Navíc je dohled nad celým systémem i jeho jednotlivými procesy realizován i ze strany odběratelů – v rámci našich pravidelných zákaznických auditů.

Řízení firmy je podporováno implementovaným informačním systémem Infor ERP Visual.

 Klademe důraz na pozitivní vnímání naší společnosti všemi zainteresovanými stranami – v této souvislosti poskytujeme podporu především místním vzdělávací a sociálním institucím.

Potrpíme si na velmi dobré sousedské vztahy, které zaujímají důležité postavení na žebříčku hodnot naší společnosti.